Přípravky z Aloe vera

Dnes se na trhu můžeme setkat s mnoha přípravky obsahující Aloe vera. Všechny přípravky jsou si navzájem podobné, jelikož všechny obsahují výtažky z rostlin Aloe vera. Zajímavé je, že každý tvrdí: "Můj výrobek je jednoznačně nejlepší". Často při výběru toho správného preparátu rozoduje cena. Ceny Aloe vera přípravků se pojibují často v řádek desítek storokun, není to málo ale za vyzkoušení to určitě stojí.

Aloe vera gel

Tento gel je získáván z dužiny listu. Neobsahuje, tak látky obsažené ve slupce. Látky obsažené ve slupce mohou působit projímavě. Proto je, při koupy Aloe vera výrobku velice důležité zdali je přípravek vyrobez z dužiny listů nebo z celých listů. Někteří odborníci proto varují, aby lidé co kupují přípravky, které obsahují části listů, byli s dávkováním opatrní, jelikož listi obsahují aloin, který projímá.

Aloe vera gel obsahuje 9 z 10 esenciálních aminokyselin. Tyto kyseliny si lidský organismus sám nedokáže vytvořit. Vitamín C a skupiny vitamínu B je jen zlomek látek s blahodárným účinkem na lidský organismus.

Co gel umí

  • Aloe vera gel zvyšuje vztřebatelnost potravinových doplňků
  • Aloe vera gel odstraňuje škodlivé látky z těla tzn. detoxikace organismu
  • Pomáhá při odstraňování ledvinových kamenů a zabraňuje jejich tvorbě
  • Aloe vera gel reguluje produkování kyseliny chlorovodíková, která způsobuje překyselení žaludku a následné pálení žáhy